دکتر طاهره فروغی فر » جراحی زیبایی واژن » بهترین متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زنان در تهران

 

بهترین متخصص زنان در تهران : بسیاری از مسائل که امروزه خانم ها با آن درگیر هستند در حوزه درمانی مانند: درمان بی اختیاری ادرار، درمان اختلال کف لگن، درمان ناباروری و… ودر حوزه زیبایی مانند: لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن و.. هستند که این موارد و شرایط و بیماری هایی که فقط مختص به بانوان است و آن ها را ملزم می کند به دنبال بهترین متخصص زنان باشند.

همواره تمامی بانوان باید مراقب سلامتی خود باشند و با بروز کوچک ترین مشکل  و اختلال در  ناحیه تناسلی و دستگاه تناسلی به دکتر خوب زنان در تهران مراجعه کنند.  زیرا که کوچیک ترین اختلال ممکن است باروری و دستگاه تولید مثل فرد را تحت تاثیر قرار دهد و آسیب های جدی را در فرد ایجاد کند.

دراین مقاله از سایت دکتر طاهره فروغی فر ، فلوشیپ فوق تخصصی زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان با ما همراه باشید.

 

دکتر خوب زنان چه کسی است؟

فهرست مطالب

تمامی زنان ممکن است در طول زندگی خود و پس از شروع قاعدگی دچار بیماری های متعدد در ناحیه دستگاه تناسلی و تولید مثل خود شوند. اینگونه از بیماری ها صرفا مختص به زنان است و فقط باید توسط مختصص زنان درمان شود، بنابراین برای درمان این گونه از بیماری ها و مشکلات باید به یکدکتر زنان خوب و  با تجربه مراجعه کنند، اما متخصص زنان خوب چه کسی است؟

 • به طور کلی متخصص زنان کسی است که به معاینه و درمان مشکلات زنان در ناحیه تناسلی زنان و اندام های تولید مثل  زنان و کلیه امور درمانی و زیبایی در حوزه زنان است، می پردازد.
 • در واقع متخصص زنان با معاینه اندام های تناسلی مانند واژن و یا انجام برخی از ازمایشات که صرفا توسط متخصص زنان باید انجام شود مشکلات موجود در زنان را تشخیص داده، درمان و رفع می کند.
 • متخصص زنان همچنین در زمینه باوری و بارداری و زایمان طبیعی و سزارین نیز اموزش دیده است و اینگونه موارد را نیز را انجام می دهد.
 • همچنین متخصص زنان در زمینه سلامت زنان و دستگاه تناسلی زنان دارای تخصص است و  زمینه های قاعدگی و باروری و مشکلات هورمونی زنان به متخصص زنان مرتبط است.
بهترین -متخصص-زنان-در -تهران

خدمات بهترین متخصص زنان در تهران

همانطور که گفته شد متخصص زنان به درمان برخی مشکلات و یا بیماری هایی که در زنان به وجود می آید می پردازد. همچنین جهت رفع مشکلات مربوط به دستگاه تناسلی و یا اندام های تولید مثل  زنان آموزش دیده است.

اما خدمات یک فوق تخصص زنان بسیار گسترده است که حتی اشاره به آن ها از حوله این مطلب خارج است، اما برخی از  مواردی که توسط متخصص زنان مورد  تشخیص و درمان قرار میگیرد را در ادامه آورده ایم:

بیماری های دستگاه تناسلی زنان
زخم واژن
عفونت های زنانه
کیست تخمدان
خونریزی غیر طبیعی در رحم
سرطان رحم
سرطان پستان
تومور های مربوط به بارداری
بارداری خارج از رحم
درمان ناباروری

اختلالات سلولی در رحم و دهانه رحم
ناهنجاری های مادر زادی
تولید مثل زنان
یائسگی
قاعدگی
سندروم پلی کیستیک
پیشگیری از بارداری
اختلالات عملکرد جنسی
مراقبت های بارداری
بیماری های التهابی لگن

ویژگی دکتر زنان خوب  در تهران

دکتر-خوب-زنان-در -تهران

یک متخصص زنان عالی، باید بسیار با تجربه و آگاه باشد و با آناتومی دستگاه تناسلی و تولید مثل زنان آشنایی کامل داشته باشد.( تجربه در حوزه زنان بسیار مهم است و می توان جهت دهنده و تعیین کننده باشد)

علاوه بر این باید سلامتی بیمار برایش بسیار مهم باشد و از همه مهم تر دلسوز باشد.

باید نسبت به تمامی مشکلات مرتبط با زنان آگاهی داشته باشد و بتواند آنها را به درستی تشخیص داده و درمان کند. زیرا که ممکن است تشخیص غلط یا درمان نادرست جان بیمار را به خطر بیاندازد.

در برخی موارد نیز که فرد باردار باشد ممکن است با برخی تشخیص های نادرست جان مادر و بچه را به خطر بیافتد.

 

یکی دیگر از مسائل مهم در متخصص زنان این است که، باید بسیار با حوصله باشد، زیرا که برخی افراد از مراجعه و انتقال مشکلاتشان به متخصص احساس خجالت و شرم می کنند؛  اگر متخصص زنان  حس خوبی به بیمار انتقال ندهد ممکن است بیمار به دلیل احساس خجالت مشکل اصلی خود را نگویید و به درستی تحت درمان قرار نگیرد.

 

خدمات زیبایی در حوزه زنان

افردای که تمایل دارند عمل زیبایی واژن انجام دهند دقیقا چه فرآیندی داخل واژن صورت می گیرد؟

 • علاوه بر لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن، مجموعه ای از اختلالات آنتومیک وجود دارد مانند افتادگی مثانه، رکتوسل، انتروسل و یا افتادکی رحم و.. که در درجه نخست از نظر عمل اختلالات آناتومیک باید اصلاح شوند، برخی نیز تمایل دارند قطر واژن کاهش یابد که می توان به خوبی این کار را انجام داد و وازن را از حالت ریلکسی و سستی خارج کرد.
 • همچنین می توان نواقص موجود، بیرون زدگی ها و بافت های اضافی بعد از زامان طبیعی و یا به مرور زمان ایجاد شده را برطرف نمود.
 • در نتیجه همانطور که قسمت و نواحی داخل واژن اصلاح می شود، می توان بعد از آن اعمال زیبایی را در نواحی بیرونی واژن را انجام داد و اوژن را جمع کرد و از ان حالت وارفتگی و بیرون زدگی خارج و اصلاح کرد.
 • بنابراین می توان همزمان عالوه بر رفع مشکلات داخلی واژن، نواحی بیرونی واژن از جمله لابیاهایی نامتقارن و بلند را نیز را اصلاح کرد.

متخصص زنان خوب از چه روشهایی برای تشخیص بیماری ها استفاده می کند؟

یک متخصص  زنان برای تشخیص بیماری های زنان و مشکلات زنان از برخی تست ها و آزمایش ها استفاده می کند که در ادامه به آن می پردازیم. روش های تشخیص مورد استفاده متخصص زنان شامل موارد زیر است ک هبه تشخیص دقیق کمک می کنند:

سونوگرافی

 • سونوگرافی یک روش تشخیص ومشاهده بیماری ها و مشکلات اندام های تولید مثل زنان است.
 • به طور کلی در سونوگرافی با تصویر برداری از رحم،تخمدان ها و یا لگن مشکلات موجود، مشاهده و تشخیص داده می شود.
 • حتی در بارداری زنان برای تشخیص جنین و انجام چکاب مورد نیاز مرتبط به جنین و باراداری از سونوگرافی استفاده می شود. زیرا  همانطور که گفته شد سونوگرافی می تواند از رحم تصویر برداری انجام دهد و داخل رحم ومشکلات داخل آن را نشان دهد.
 • همچنین سونوگرافی توسط برخی از متخصصین زنان در مطب انجام می شود.

تست پاپ اسمیر

 • در واقع تست پاپ اسمیر جهت یافتن تغیرات سلولی غیر طبیعی در دهانه رحم است.
 • به طور کلی تست پاپ اسمیر یک روش نمونه برداری از سلول های دهانه رحم است که توسط متخصص زنان انجام می شود.
 • متخصص زنان با استفاده از یک سواب تعدادی از سلول های داخل رحم را برداشته و برای آزمایش به آزمایشگاه می فرستد.
 • تست پاپ اسمیر باید پس از  گذشت 1 سال  از اولین رابطه جنسی در زنان به مدت سه سال یک بار، توسط متخصص زنان انجام شود.

کلوپوسکوپی

کلوپوسکوپی در واقع یک روش معاینه واژن، اطراف واژن و دهانه رحم است.  متخصص زنان با استفاده از دستگاه کلوپوسکوپ این معاینه را برای تشخیص برخی از موارد و بیماری ها مانند غیر طبیعی بودن تست پاپ اسمیر،زگیل تناسلی و مشاهده تغییرات پیش سرطانی در رحم و واژن انجام می دهد.

دکتر-زنان-خوب

بیوپسی آندومتر

بیوپسی آندومتر نیز یک روش نمونه برداری و تشخیص بیماری یا سرطان دهانه رحم است که پس از غیر طبیعی بودن تست پاپ اسمیر یا داشتن برخی علائم غیر طبیعی توسط متخصص زنان توصیه شده  و انجام می گردد. بیوپسی آندومتر در واقع برای تشخیص بیماری و ناهنجاری های دستگاه تولید مثل  زنان، به متخصص زنان کمک می کند.

هیستروسکوپی

 • در واقع هسترکوسکوپی عملی در زنان  است که توسط پزشک متخصص برای تشخیص و رفع مشکلات رحم در زنان انجام می شود.
 • در واقع در هیستروسکوپی با وارد کردن دستگاهی دارای دوربین و فلش نور از رحم تصویر برداری می کنند. که در صورت مشاهده ناهنجاری و یا مشکل در حین عمل، پزشک متخصص زنان، به درمان آن می پردازد.

دکتر خوب زنان در  تهران

این روزها به دلیل مسافت زیاد و شیوع بیماری های واگیر دارد و سختی زندگی، افراد ترجیح می دهند به پزشکانی مراجعه کنند که در نزدیکی محل زندگی ان ها است، مخصوصا پزشک زنان که ممکن است به دلیل زایمان های اورژانسی و مراجعه های پی در پی نسبت به دیگر حوزه های پزشکی از نظر منطقه جغرافیایی بیشتر در اولویت باشد.

هر کجای ایران باشید می توانید با مشاوره های تلفنی و مشاوره های آنلاین با پزشکان خود در ارتباط باشید اما ممکن است در منطقه غرب تهران باشید و به دنبال دکتر زنان باشید که می توانید از طریق صفحه تماس با ما اطلاعات ارتباطی با دکتر زنان خود را بیابید.

دکتر-طاهره-فروغی-فر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر فروغی فر