دکتر طاهره فروغی فر » جراحی زیبایی واژن » دکتر خوب لابیاپلاستی در تهران

دکتر خوب لابیاپلاستی در تهران

امروزه یکی از جراحی های زیبایی که در بین خانم ها در تهران و سایر شهرها رایج گردیده است عمل لابیاپلاستی می باشد که برای افرادی که علاقه زیادی به زیباسازی و رفع عیوب ناحیه تناسلی خود دارند گرینه مناسبی می باشد اما انتخاب دکتر خوب لابیاپلاستی در تهران نیز بسیار مهم می باشد اگر ساکن تهران هستید و قصد انجام عمل لابیاپلاستی  را دارید دراین مقاله از سایت دکتر طاهره فروغی فر ، فلوشیپ فوق تخصصی زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان با ما همراه باشید تا  دکترخوب  لابیاپلاستی در تهران را راحت تر انتخاب نمایید.

 

عمل لابیاپلاستی چیست ؟

فهرست مطالب

عمل لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن ، یک عمل جراحی تجمیعی است که در آن لب های بیرونی واژن زنان (لابیا مینور) و لب های داخلی (لابیا ماژور) را کوچک و بازسازی می کند.  البته عمل جراحی لابیای مینور و ماژور جداگانه و با فرآیندهایی متفاوت انجام خواهد شد.این عمل موجب افزایش اعتمادبنفس زنان و زیبایی ناحیه تناسلی آنها  می شود. هدف اصلی این عمل اصلاح شکل و اندازه لب هاست، علاوه بر این قادر است مشکلاتی مانند ناراحتی و درد در زمان فعالیت جنسی را نیز بهبود بخشد.

 

مزایای عمل لابیاپلاستی در تهران

برخی از مزایای این عمل شامل موارد زیر می‌شود:

 1. افزایش اعتمادبنفس: با بهبود شکل و اندازه لابیاها، زنان می‌توانند به خودشان اعتماد بیشتری داشته باشند و این اعتماد به نفس به دلیل حس زیبایی و جذابیت بیشتر در برابر همسر و دیگران به وجود می‌آید.
 2. تسهیل در فعالیت‌های روزمره: بسیاری از زنان با لب‌های بزرگتر از حد نرمال دچار مشکلاتی مانند درد و ناراحتی در هنگام فعالیت‌های روزمره نظیر پوشیدن لباس تنگ و شلوار و تمرینات ورزشی هستند. با انجام لابیاپلاستی، این مشکلات کاهش می‌یابد و فعالیت‌های روزمره برای زنان راحت‌تر می‌شود.
 3. بهبود بهداشت: لابیاپلاستی می‌تواند به بهبود بهداشت عمومی منطقه تناسلی کمک کند. لابیا بزرگ ممکن است باعث خارش، التهاب، احساس ناراحتی و حتی عفونت شود. با کاهش حجم لابیاها، این مشکلات نیز کاهش می‌یابد.
 4. بهبود رابطه جنسی: بسیاری از زنان با لب‌های بزرگتر از حد نرمال در طول رابطه جنسی با درد و ناراحتی مواجه هستند. با اصلاح شکل و اندازه لابیاها، این مشکلات نیز کاهش می‌یابد و رابطه جنسی برای زنان دلنشین‌تر می‌شود.

دکتر-طاهره-فروغی-فر

 

قبل از عمل لابیاپلاستی چه باید کرد؟

 • یکی از مهم ترین اقدامات در خصوص انجام لابیاپلاستی، شرکت در جلسات مشاوره می باشد. در این جلسات، پزشک با بررسی ساختار و آناتومی ناحیه تناسلی، به این نتیجه می رسد که آیا لابیاپلاستی برای بیمار مناسب است یا خیر
 • سوابق پزشکی بیمار، سابقه حساسیت دارویی و مصرف هر گونه دارو و مکمل باید بررسی شود.
 • افرادی که خواهان انجام این روش زیبایی هستند، باید در سلامت کامل باشند، چرا که ابتلا به برخی شرایط پزشکی می تواند بر نتیجه جراحی تاثیر بگذارد.
 • پیش از جراحی، مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین و یا نوافن، مکمل های گیاهی و ویتامین ها باید قطع شود چرا که تعدای از این داروها احتمال خونریزی حین عمل و بعد از آن را افزایش می دهند.
 • توصیه می شود بیمار دو هفته قبل و بعد از جراحی، از استعمال سیگار و دخانیات خودداری کند.
 • نیکوتین موجود در سیگار، روند بهبودزخم را به تاخیر خواهد انداخت.

 

بیشتر بخوانید : عمل تنگ کردن واژن در تهران

 

 

چه افرادی کاندید مناسب برای لابیاپلاستی هستند؟

افرادی که می‌توانند برای انجام عمل لابیاپلاستی کاندید مناسبی باشند، شامل موارد زیر می‌شود:

 1. زنانی که به دلیل افزایش حجم لابیاها با مشکلاتی مانند درد و ناراحتی همراه هستند.
 2. زنانی که به دلیل اندازه لابیاهای خود احساس ناراحتی دارند و این مورد تأثیر منفی در روابط جنسی آنها  دارد.
 3. زنانی که به دلیل شکل غیرعادی لابیاهای خود احساس ناخوشایندی می‌کنند.
 4. زنانی که بعد از زایمان، پوکی پوستی و افزایش حجم لابیاهای خود را مشاهده می کنند.
 5. زنانی که به دلیل تغییرات سنی، تغییرات در اندازه و شکل لابیاهای خود را تجربه می کنند.

قبل از تصمیم‌گیری برای انجام لابیاپلاستی، بهتر است با یک پزشک متخصص و مجرب مشورت کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که آیا این عمل مناسب برای شماست یا خیر. دکتر طاهره فروغی فر با تجربه و تخصص بالا در انجام عمل لابیاپلاستی می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

 

ویژگیهای دکتر خوب لابیاپلاستی در تهران

از جمله فاکتورهایی که  در انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی  باید به آن توجه کنید به شرح زیر است:

 

جراح زیبایی باید با  آناتومی بدن زنان به خوبی آشنا باشد

یکی از معیارهای اصلی که باید در انتخاب یک جراح زنان خوب باید به آن توجه کرد، بررسی میزان دانش و اطلاعات جراح در آشنایی با آناتومی بدن خانم ها می باشد. یک جراح زنان خوب با آشنایی که در درمان اندام های بدن زنان دارد می تواند به راحتی و با تشخیص دقیق بهترین گزینه درمانی را به بیماران پیشنهاد دهد.

 

میزان تجربه و مهارت یک جراح زیبایی زنان

دریافت یک نتیجه مطلوب به میزان تجربه و مهارت جراح شما بستگی دارد. جهت اطلاع از میزان تجربه جزاح خود می توانید با بیمارانی که قبلا توسط آن جراح درمان شده اند مشورت کنید. همچنین می توانید طی جلسه مشاوره ای که با پزشک خود دارید می توانید درخواست مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران را داشته باشید.

 

استفاده از به روز ترین و مجهزترین دستگاه های جراحی

هر پزشکی بدون داشتن ابزارهای مورد نیاز خود حتی در صورت داشتن مهارت های لازم نمی تواند بهترین جراحی را برای بیمار خود انجام دهد. یکی از ابزارهای بسیار مهم و کاربردی در جراحی های زیبایی واژن انواع لیزرهای پیشرفته می باشد که جراح با استفاده از آن می تواند بهترین نتیجه و در عین حال کمترین عوارض را برای بیمار برجای بگذارد.

 

داشتن حس مسئولیت پذیری جراح زیبایی  در قبال بیمار

همانند دیگر جراحی ها، عمل های زیبایی واژن نیز نتیجه صد درصدی ندارد و ممکن است طی جراحی مواردی بر نتیجه جراحی تاثیر منفی بگذارد. یک جراح زیبایی متعهد و خوب به کار خود متعهد است و در صورت به وجود آمدن هر مشکلی در اولین فرصت در صدد رفع آن اقدام خواهد کرد به این شکل می تواند اعتماد بیمار را کاملا جلب نماید.

 

 

روند عمل لابیاپلاستی به چه صورت انجام می شود؟

لابیاپلاستی  (جراحی زیبایی واژن ) می تواند تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام شود.لابیاپلاستی را می توان با استفاده از لیزر یا جراحی انجام داد. این کار در مطب یا کلینیک و همچنین در اتاق عمل قابل انجام است.

 

 

 

هزینه -لابیاپلاستی-در- تهران

 

تکنیک های عمل لابیاپلاستی  از نظر دکتر خوب لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی تکنیک های متفاوتی دارد. شایعترین تکنیک های موجود Wedge و Trim هستند.

در روش Wedge، برشی در قسمت مرکزی زده می شود و دو لبه لابیا به سمت هم کشیده خواهند شد. مزیت این روش لابیاپلاستی ، حفظ ظاهر طبیعی لابیا بعد از لابیاپلاستی است.اما عارضه مهم و شایع این روش باز شدن لبه های زخم تحت کشش از دو طرف است.

در روش Trim، بافت اضافی بطور تقریبا مستقیم از روی لابیا برداشته می شود و عوارض کمتری را به همراه خواهد داشت.از جمله مزایای این روش برداشتن وحذف کلیه نواحی تیره لابیا است .از معایب این روش حذف بخش بیشتری از لابیا در مقایسه با تکنیک وج است.

 

دوره نقاهت و مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

معمولا میزان درد بعد از لابیاپلاستی ناچیز است.

 • اما با این حال، داروهای مسکن برای بیمار تجویز می شود که در صورت درد می تواند مصرف کند.
 • معمولا لابیا تا چند روز بعد از‌ جراحی متورم است و به مرور از میزان ورم‌ و التهاب کاسته می شود.
 • استفاده از کمپرس یخ طی چهل و هشت ساعت، می تواند به کاهش ورم کمک کند.
 • توصیه می شود بیمار تا حد امکان در منزل استراحت کند. از انجام فعالیت های شدید بدنی مانند ورزش باید به مدت به سه هفته خودداری شود.
 • برقراری رابطه جنسی به مدت چهار تا پنج هفته ممنوع می باشد.
 • توصیه ما این است که خانم ها بعد از جراحی، تا چند روز از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کند تا تماس و سایش لباس با لابیا به حداقل برسد.
 • از گرفتن شیلنگ آب بطور مستقیم روی زخم لابیاپلاستی در چند روز اول باید خودداری کرد.
 • فرد می تواند شستشوی ناحیه را با پاشیدن آب بطور منتشربه لابیا انجام دهد.
 • خشک نگهداشتن زخم بعد از شستشو بسیار مهم است.
 • نکات مربوط به مراقبت از بخیه ها و نحوه شست و شو در اختیار بیمار قرار خواهد گرفت.

 

بیشتر بخوانید : عمل واژینوپلاستی در تهران

عمل -لابیاپلاستی- در -تهران

هزینه عمل لابیاپلاستی  در تهران

هزینه عمل به موارد مختلف و متعددی بستگی دارد از جمله ی این موارد شکل و اندازه ی واژن بیمار می باشد که در هر شخص متفاوت است بنابراین تعداد برش ها ی جراحی نیز متفاوت خواهد شد پس اعلام قیمت را بسیار مشکل می کند. بهتر است برای آگاهی از هزینه جراحی لابیاپلاستی در تهران به صورت حضوری مراجعه کرده تا توسط پزشک معاینه شوید.

با توجه به سطح مشکل هر شخص و بنا به تشخیص متخصص، هزینه عمل لابیاپلاستی متفاوت خواهد بود. بنابراین توصیه می کنیم که پیش از اقدام برای انجام عمل ، ابتدا یک جلسه با هدف معاینه و مشاوره با پزشک خود داشته باشید. در طی این جلسه، پزشک متخصص علاوه بر توضیح فرایند عمل ، بر اساس شدت مشکل هر فرد میزان هزینه عمل را تعیین می کند.

 

جراحی- زیبایی- واژن- در -تهران

سوالات شما

 

چه عواملی باعث افزایش سایز لابیای مینور و چروکیده شدن آن می شوند؟

تغییرات هورمونی
دخول های متعدد جنسی
عوامل ژنتیکی
زایمان طبیعی
افزایش سن
و …

 

آیا لابیاپلاستی بر حس تأثیر می گذارد؟

یک سوال رایج در مورد جراحی لابیاپلاستی این است که چگونه بر حس جنسی زنان تأثیر می گذارد. خوشبختانه، لابیاپلاستی کلیتوریس را درگیر نمی کند، به این معنی که احساسات جنسی دست نخورده باقی می مانند.

 

دوره نقاهت از لابیاپلاستی چقدر است؟

دوره نقاهت اکثر بیماران بعد از 3 تا 4 است، اگرچه بسیاری از زنان ترجیح می دهند حدود یک هفته کار را متوقف کنند زیرا نشستن بعد از لابیاپلاستی می تواند برای چندین روز تا حدودی ناراحت کننده باشد

 

چه زمانی می توانم بعد از لابیاپلاستی رابطه جنسی داشته باشم؟

معمولا به بیماران توصیه می شود حداقل به مدت 4 تا 6 هفته پس از لابیاپلاستی یا تا زمانی که دکتر توصیه کرده است از رابطه جنسی خودداری کنند.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 13 میانگین: 3.5]
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

1 دیدگاه
 1. محدثه

  ممنون از مطلب خوبتان

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر فروغی فر