دکتر طاهره فروغی فر » جراحی زیبایی واژن » روشن کردن واژن با لیزر در تهران

روشن کردن واژن با لیزر در تهران

روشن کردن واژن  توسط بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن در تهران

فهرست مطالب

 یکی از عمده مشکلاتی که زنان با آن درگیر هستند رنگ تیره ناحیه تناسلی و کشاله های ران است. اغلب زنان در پی آنند که بتوانند رنگ تیره ناحیه تناسلی شان را بهبود بخشند. زیرا یکی از معیارهای اصلی که در زیبایی و جذابیت جنسی آلت زنانه تاثیر می گذارد رنگ این ناحیه است. رنگ پوست در حالت کلی به میزان رنگدانه هایی است که در نواحی تناسلی وجود دارد.

به گفته دکتر طاهره فروغی فر در طول سال های اخیر روش های مختلفی برای کاهش تیرگی رنگ پوست واژن بکار گرفته شده است. اما در این بین زنان برآنند که بهترین روش را برای از بین بردن تیرگی های پوستی ناحیه تناسلی بکار گیرند در حالی که بیشترین  تاثیر را با کمترین عارضه داشته باشد در حال حاضر  استفاده از لیزر سفید کننده واژن یکی از بهترین روش ها برای رفع تیرگی واژن می باشد.

 

علت سیاه شدن واژن چیست؟

سیاه شدن واژن ممکن است به علت چندین عامل باشد، از جمله:

 1. تغییرات هورمونی: تغییرات هورمونی طبیعی در دوران بلوغ، بارداری یا بازپخش ممکن است باعث سیاه شدن منطقه واژن شود.
 2. التهاب:  التهاب واژن، عفونت باکتریایی یا قارچی و عفونت های ویروسی می‌توانند باعث سیاه شدن واژن شوند.
 3. صدمه: صدمات مکرر به ناحیه واژن می‌توانند باعث سیاه شدن واژن شوند.
 4. مصرف مواد شیمیایی: استفاده از محصولات شیمیایی نامناسب یا بی‌رویه روی منطقه واژن مانند صابون، ضد عفونی کننده روزانه، ادکلن و غیره ممکن است باعث سیاه شدن واژن شود.
 5. عوارض جراحی قبلی: بعضی از عملیات جراحی مانند زایمان، لیپوساکشن یا پرده‌ای های واژنی می‌توانند باعث سیاه شدن واژن شوند.

تشخیص دقیق و درمان سیاه شدن واژن بستگی به طبیعت و شدت علت موجود دارد و باید توسط پزشکی که به این منظور تخصص دارد، مشخص شود. بهتر است هرگونه تغییر در رنگ واژن خود را به پزشک خود اطلاع دهید تا بتوانید به درستی تشخیص داده و مشکل را رفع کنید.

استفاده از لیزر روشن کننده واژن در تهران برای رفع تیرگی آن

سفید کردن واژن با لیزر در تهران ، یک فرایند کاهش رنگ تیرگی و منحصر به فرد برای افزایش روشنایی و زیبایی واژن است. این فرایند از فناوری لیزر استفاده می‌کند تا پیگمانتاسیون (رنگرزی) غیر طبیعی واژن را بهبود دهد.

برای سفید کردن واژن با لیزر، ابتدا پزشک یک جلسه مشاوره با شما خواهد داشت. در این جلسه، او از شما سوالاتی درباره تاریخچه بهداشتی، علائم و نگرانی‌های شما پرسیده و به شما توضیح خواهد داد که چگونه فرآیند سفید کردن واژن با لیزر صورت می‌گیرد.

پس از جلسه مشاوره، در زمان جلسه درمانی، پزشک از یک دستگاه لیزر نور پراکنده استفاده می‌کند. این لیزر به بخش‌های داخلی و خارجی واژن هدف قرار می‌دهد و انرژی نوری را به پیگمانت‌های غیر طبیعی در واژن ارسال می‌کند. این اثرات نوری باعث کاهش پیگمانتاسیون و بهبود رنگ واژن می‌شود.

لیزر درمانی از جمله روش هایی است تحت بیحسی موضعی انجام می شود تا درد و ناراحتی خاصی متوجه زنان نشود.جلسات سفید کردن واژن با لیزر ممکن است چندین جلسه لازم داشته باشند تا نتایج مطلوب حاصل شوند. همچنین، پس از جلسات درمانی، خطوط راهنما برای مراقبت پس از عمل ارائه خواهد شد، از جمله ضرورت استفاده از محافظت در برابر آفتاب و استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی مناسب.

مهم است تا بدانید که هر گونه فرآیند پزشکی به رویکردهایی توسط پزشکان متخصص و با مجوز بستگی دارد. تجویز و اجرای سفید کردن واژن با لیزر باید توسط یک پزشک متخصص در زمینه زنان و با استفاده از تجهیزات مناسب صورت بگیرد. برای دریافت مشاوره می توانید با دکتر طاهرهه فروغی فر تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا استفاده از لیزر روشن کننده واژن  خطرناک است؟

لیزرها از جمله ابزار آلاتی هستند که در دو دهه اخیر جایگاه خوبی در حوزه اقدامات درمانی و زیبایی پیدا کرده اند و توانسته اند آثار مثبت فراوانی از خود به جای بگذارند.خوش بختانه تاکنون علیرغم گستردگی ای که در بخش بکار گیری از انواع لیزر ها شاهد هستیم خطرات و اسیب هایی که اکثر افراد نگران آنند از این روش درمانی گزارش نشده است.

 

 

مزایای لیزر درمانی برای روشن کردن واژن در تهران

لیزر ها مزایا و آثار مثبت فراوانی در پی دارند. از جمله این مزایا:

   • روشی بدون درد است. از این رو زنان و دخترانی که نگران اند این روش درمانی دردی در پی داشته باشد بهتر است که بدانند این روش درمانی هیچگونه ناراحتی برای آنها نخواهد داشت. زیرا که پیش از انجام لیزر ناحیه مورد نظر را با کرم موضعی بی حس می کنند.
   • بدون خونریزی است؛ این روش درمانی ابدا موجب خونریزی از ناحیه واژینال نمی شود.
   • اثرات بلند مدت دارد؛ در واقع زنانی که برای انجام روشن کردن واژن از لیزر ها استفاه کردند تا مدت زمان طولانی توانستند از اثرات این روش درمانی بهره مند شوند.
   • قابل بکارگیری برای همه زنان در همه سنین؛ در واقع این روش درمانی محدودیت سنی ندارد
   • عدم آسیب به پرده بکارت؛ دخترانی ک علاقه دارند پیش از ازدواج لیزر درمانی انجام دهند باید توجه داشته باشند که لیزر درمانی هیچ آسیبی به بافت پرده بکارت آن ها وارد نخواهد کرد.

 

 

مراقبت های لازم پس از سفید کردن واژن با لیزر درتهران

نکاتی که پس از سفید کردن واژن با لیزر لازم است رعایت کنید عبارتند از:

 • عدم برقراری رابطه جنسی تا حدود 5 روز پس از لیزر
 • عدم استفاده از لباس های تنگ و جایگزینی آن ها با شلوارهای راحت و گشاد
 • حفظ تمیزی دستگاه تناسلی
 • پرهیز از ورزش کردن به مدت حداقل 10 روز
 • استفاده مرتب از پمادی که برای سوزش ناحیه لیزر شده ممکن است توسط پزشک، تجویز شود.
 • خشک کردن دستگاه تناسلی پس از هر مرتبه شستن

 

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به لابیا ماژور 

 

لیزر روشن کننده واژن در تهران

عوارض روشن سازی واژن با لیزر در تهران

سفید کردن واژن با لیزر عوارضی برای خانم ها ندارد و تنها ممکن است تا چند روز پس از آن، احساس سوزش و درد در ناحیه واژن احساس شود. این مشکل به واسطه کرم ها و پمادهای تجویزی پزشک معالج قابل برطرف کردن می باشد اما توجه کنید که به هیچ عنوان به صورت خودسرانه از پماد یا کرمی استفاده ننمایید.

اندام تناسلی زنان بسیار حساس است و کوچک ترین اشتباه می تواند موجب بروز عوارض خطرناکی در آن بشود. از همین رو توصیه می کنیم قبل از اقدام به سفیدسازی واژن با لیزر ابتدا حتما درمورد پزشک مورد نظرتان تحقیق کنید و از سوابق ایشان مطلع شوید تا مبادا در آینده مشکلی برایتان پیش بیاید.

 

نتیجه روشن سازی واژن با لیزر تا چه مدت ماندگار است؟

ماندگاری نتیجه روشن سازی واژن با لیزر نسبتا طولانی است. در واقع نحوه انجام این شیوه درمانی و رعایت نکات مراقبتی پس از آن، در اینکه نتیجه سفیدسازی واژن چه مدت ماندگار باشد، تاثیرگذار است. بنابراین توصیه های پزشک را پس از جلسات لیزر جدی بگیرید تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید.

بیشتر بخوانید : پلاسماتراپی واژن 

 

هزینه لیزر برای رفع تیرگی واژن در تهران

هزینه های درمانی  لیزر سفیدکننده واژن  با توجه به دستگاه لیزر، تعداد جلسات درمان، دستمزد پزشک و بازدهی دستگاه متفاوت خواهد بود. گاهی ممکن است به افراد هزینه های بسیار پایینی پیشنهاد شود برای قیمت های ارزان توسط هر فردی درمان نشوید. لیزر در صورتی که توسط فرد متخصص انجام نشود می تواند اثرات مخربی را در پی داشته باشد.

لذا دستگاه بایستی تنظیم شود و یک عامل موثر دیگر متخصصی است که این درمان را انجام می دهد زیرا هر ناحیه ممکن است به درجات متعددی نیاز داشته باشد و میزان درجه به جلسه و فواصل درمان بستگی خواهد داشت و فردی که این درمان را انجام می دهد بسیار مهم است که تجربه آن در چه حدی باشد و بر همین اساس میزان هزینه ها متفاوت است.لذا بهتر است با آگاهی کامل و جستجو فراوان متخصص زنان خود را انتخاب نمایید تا بهترین نتیجه را از هزینه و زمانی که صرف می نمایید داشته باشید.

در پایان توصیه همیشگی مان این است که لیزر درمانی روشی مطمئن و بی خطر است اما حتما باید از سوی متخصصین این حوزه انجام شود تا مشکلی برایی زنان دختران ایجاد نشود. در واقع گاه روش درمانی بدون آسیب خواهد بود اما ناپختگی و بی تجربگی پزشکی که دست به این اقدام می زند می تواند آسیب زا باشد، بنابراین نکته کلیدی انتخاب بهترین متخصص زنان برای زیبایی در حوزه زنان است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

1 دیدگاه
 1. محدثه

  خیلی خوشحالم بابت این همه پیشرفت در علم پزشکی

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *