26760572 – 02126760576
تهران، سعادت اباد، میدان کاج، خیابان یازدهم شرقی یا مقدس، پلاک 3، واحد 102
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی تنگ کردن واژن

جراحی تنگ کردن واژن

واژینوپلاستی روشی است که هدف آن «تنگ‌کردن واژن» است که در اثر زایمان،پیری یا تغییرات وزن شل می شود. برخی از جراحان ادعا می کنند که جراحی تنگ کردن واژن ممکن است حس فردرا در طی رابطه جنسی بهبود بخشد – ادعایی که کالج آمریکایی متخصص زنان و زایمان (ACOG) رابه شدت به چالش کشیده است.

حراحی تنگ کردن واژن

روابط جنسی

گرچه درست است که بافت های واژن را می توان بهم نزدیک کرد،اما با جراحی تنگ کردن بافت واژن به تنهایی نمی توان رضایتمندی جنسی را افزایش داد،زیرا میل ، برانگیختگی و ارگاسم پاسخ های بسیار پیچیده و کاملاً شخصی هستند ، که تحت تأثیر عوامل عاطفی و روحی قرار دارند.
جراحی زیبایی و ایجاد آناتومی مطلوب،همچنین افزایش حس در رابطه جنسی به تنهایی منجر به لذت و رضایت جنسی بیشتر نمی شودحتی در واقع گاهی جراحی تنگ کردن واژن ممکن است منجر به درد در حین رابطه شود.

جراحی زیبایی

لابیاپلاستی ، یا انجام جراحی پلاستیک و زیبایی در لابیا (“لبه های کوچک در اطراف واژن) ، می تواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی یا تنگ کردن داخل واژن انجام شود. جراحی را می توان روی لابیا ماژور (لبهای بزرگتر و بیرونی واژن) یا لابیا مینور (لبهای کوچکتر و داخلی واژن) انجام داد. لابیاپلاستی اندازه یا شکل لابیا را تغییر می دهد ، آنها را کوچکتر می کند یا عدم تقارن بین آنها را اصلاح می کند

جراحی ترمیمی در مقابل جراحی زیبایی

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا لازم است واژینوپلاستی یا لابیاپلاستی انجام شود ، درک تفاوت بین جراحی ترمیمی و جراحی زیبایی مهم است.

جراحی ترمیمی عملکرد یک قسمت از بدن را بهبود می بخشد و آناتومی بهم ریخته واژن را که ممکن است بطور مثال منجر به افتادگی یا بیرون زدگی شدید مثانه یا رحم شده باشد را بهبود می بخشد، در حالی که در جراحی تنگ کردن واژن علاوه بر اصلاح آناتومی باید به تقارن و ظرائف نیز توجه کرد.
شما می توانیدبرای درک بهتر جراحی زیبایی بینی را تصور کنید: یک جراح می تواند حفره های داخلی بینی را برای کمک به تنفس بهتر تغییر دهد و یا اینکه تغییر شکل بینی ، فقط به خاطر تغییر ظاهر انجام شود.

بعضي از روش هاي واژينوپلاستي ، به عنوان مثال ، در ابتدا به عنوان جراحي ترميمي براي ترميم نقص هنگام تولد در ناحیه تناسلی بدلیل كوتاه بودن واژن يا عدم وجود واژن (مثلاً در آژنزی واژن) انجام میشود تا یک دختر بتواند بطور طبیعی ادرار کند ،قاعدگي نرمال داشته باشد و بتواند بطور طبیعی رابطه جنسی داشته باشد.

جراحی تنگ کردن واژن

جراحی های مربوط به واژینوپلاستی و لابیاپلاستی

اخیراً ، جراحی تنگی واژن یا همان واژینوپلاستی به گروهی از جراحی های زیبایی تبدیل شده است که به عنوان روش های “جوان سازی واژن” و بازسازی واژن به بازار عرضه می شود. جراحان پلاستیک و متخصصان زنان هزینه جراحی تنگ کردن واژن در حال بازاریابی از مجموعه جراحی های واژینوپلاستی طراحی شده خود هستند.این جراحی ها مانند سایر جراحی های زیبایی برای زنان باعث‌افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس در رابطه جنسی و حس بهتر فرد از خود میشود .

 

 

جراحی تنگ کردن واژن

 

شما عزیزان می توانید بصورت کاملا رایگان سوالات خود را از خانم دکتر طاهره فروغی فر بپرسید

در قسمت پایین فرم پرسش برای شما عزیزان وجود دارد.

در ضمن در قسمت تماس با ما با ما در ارتباط باشد.

لازم به ذکر است در صورت خصوصی بودن حتما کلمه خصوصی در متن سوال ذکر شود.

 

 

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر فروغی فر