26760572 – 02126760576
تهران، سعادت اباد، میدان کاج، خیابان یازدهم شرقی یا مقدس، پلاک 3، واحد 102
دکتر طاهره فروغی فر » جراحی زیبایی واژن » روش های روشن کردن واژن
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

روش های روشن کردن واژن

یکی از عمده مشکلاتی که زنان با آن درگیر هستند رنگ تیره ناحیه تناسلی و کشاله های ران است. اغلب زنان در پی آنند که بتوانند رنگ تیره ناحیه تناسلی شان را بهبود بخشند. در طول سال های اخیر روش های مختلفی برای کاهش تیرگی رنگ پوست واژن بکار گرفته شده است. اما در این بین زنان برآنند که بهترین روش را برای از بین بردن تیرگی های پوستی ناحیه تناسلی بکار گیرند در حالی که بیشترین  تاثیر را با کمترین عارضه داشته باشد، ادامه مطلب را با سایت دکتر طاهره فروغی فر همراه باشید.

 

در ادامه به مهم ترین و بهترین روشی که در این زمینه بکار گرفته می شود خواهیم پرداخت و تلاش می کنیم که توضیحاتی دقیق در ادامه ان بیاوریم.

زیبایی واژن

یکی از معیارهای اصلی که در زیبایی و جذابیت جنسی آلت زنانه تاثیر می گذارد رنگ این ناحیه است. رنگ پوست در حالت کلی به میزان رنگدانه هایی است که در نواحی تناسلی وجود دارد.

از این رو باید شیوهایی به کار بست که رنگ دانه های این ناحیه را بهبود بخشد تا رنگ آن نیز بهبود پیدا کند.

بهترین-روش-روشن-کردن-واژن-در-سعادت-آبادبهترین روش روشن کردن واژن

همانظور که در بخش های قبلی گفته شد در طی یک دهه اخیر روش های مخلتفی به این منظور بکار گرفته شد و به تبع رشد و گسترشی که در حوزه ابزار آلات پزشکی ایجاد شد امکانات درمانی پزشکان افزایش پیدا کرد. یکی از مهم ترین ابزار آلاتی که در این زمینه بکار گرفته می شود لیزر های مختلفی هستند که در این زمینه تاثیر غیر قابل انکاری دارد.

لیزر درمانی

 • انواع مختلفی از لیزر ها وجود دارند که می توانند به بهبود رنگدانه های پوستی کمک کنند و در نهایت به روشن گردن واژن می انجامند.
 • در واقع در طی جلسات متعددی که زنان برای لیزر درمانی شرکت می کنند می توانند با لیزر کردن ناحیه تناسلی به بهبود تیرگی واژن کمک کنند.
 • لیزر درمانی از جمله روش هایی است تحت بیحسی موضعی انجام می شود تا درد و ناراحتی خاصی متوجه زنان نشود.
 • با تاباندن اشعه هایی خاص به نواحی واژن می توانند تمامی مشکلات رنگدانه های این ناحیه را برطرف کنند.

 

  • در برخی از زنان رنگدانه هایی که در ناحیه تناسلی وجود تراکم زیادی دارد از این رو سبب می شود که رنگ این ناحیه تیره تر به نظر برسد.

آیا لیزر درمانی برای روشن کردن واژن خطرناک است؟

لیزرها از جمله ابزار آلاتی هستند که در دو دهه اخیر جایگاه خوبی در حوزه اقدامات درمانی و زیبایی پیدا کرده اند و توانسته اند آثار مثبت فراوانی از خود به جای بگذارند.
‎خوش بختانه تاکنون علیرغم گستردگی ای که در بخش بکار گیری از انواع لیزر ها شاهد هستیم خطرات و اسیب هایی که اکثر افراد نگران آنند از این روش درمانی گزارش نشده است.

 

مزایای لیزر درمانی برای روشن کردن واژن

لیزر ها مزایا و آثار مثبت فراوانی در پی دارند. از جمله این مزایا:

   • روشی بدون درد است. از این رو زنان و دخترانی که نگران اند این روش درمانی دردی در پی داشته باشد بهتر است که بدانند این روش درمانی هیچگونه ناراحتی برای آنها نخواهد داشت. زیرا که پیش از انجام لیزر ناحیه مورد نظر را با کرم موضعی بی حس می کنند.
   • بدون خونریزی است؛ این روش درمانی ابدا موجب خونریزی از ناحیه واژینال نمی شود.
   • اثرات بلند مدت دارد؛ در واقع زنانی که برای انجام روشن کردن واژن از لیزر ها استفاه کردند تا مدت زمان طولانی توانستند از اثرات این روش درمانی بهره مند شوند.
   • قابل بکارگیری برای همه زنان در همه سنین؛ در واقع این روش درمانی محدودیت سنی ندارد
   • عدم آسیب به پرده بکارت؛ دخترانی ک علاقه دارند پیش از ازدواج لیزر درمانی انجام دهند باید توجه داشته باشند که لیزر درمانی هیچ آسیبی به بافت پرده بکارت آن ها وارد نخواهد کرد.
   • در پایان توصیه همیشگی مان این است که لیزر درمانی روشی مطمئن و بی خطر است اما حتما باید از سوی متخصصین این حوزه انجام شود تا مشکلی برایی زنان دختران ایجاد نشود. در واقع گاه روش درمانی بدون آسیب خواهد بود اما ناپختگی و بی تجربگی پزشکی که دست به این اقدام می زند می تواند آسیب زا باشد، بنابراین نکته کلیدی انتخاب بهترین متخصص زنان برای زیبایی در حوزه زنان است.

 

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر فروغی فر