26760572 – 02126760576
تهران، سعادت اباد، میدان کاج، خیابان یازدهم شرقی یا مقدس، پلاک 3، واحد 102
دکتر طاهره فروغی فر » جراحی زیبایی واژن » روشن کردن واژن با کربوکسی تراپی
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

روشن کردن واژن با کربوکسی تراپی

کروبوکسی تراپی در اصل یکی روش درمانی وزیبایی است که در این روش تزریق دی اکسید کربن برای درمان مشکلات پوستی و روشن کردن  واز بین بردن تیرگی های استفاده می شود. در ادامه مطلب، دکتر طاهره فروغی فر درباره مکانیزم اثر کروبکسی تراپی و نحوه روشن کردن واژن و کشاله ران توضیح داده شده است.

مکانیزم کربوکسی تراپی برای روشن کردن پوست چگونه است؟

با استفاده از کروبکسی تراپی، دی کسید کربن در زیر پوست پخش شده که منجربه اکسیژن رسانی سلول و در نهایت رفع مشکلات پوستی می شود. که این روش به منظور ایجاد یکنواختی در سطح پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی آن ایجاد شده است.

افراد مناسب برای انجام کربوکسی تراپی

این روش محدودیت خاصی ندارد و آقایان و خانم ها می توانند به خوبی از این روش برای انجام انواع مختلف کاهای درمانی و زیبایی استفاده کنند.

تغییرات واژن و دیگر نواحی بدن به مرور

با گذشت زمان و افزایش سن برخی از نواح پوست سس شده و تازگی خود را از دست داده  یا به مرور تیره و یا دارای لکه های تیره ای می شوند، که گاهی اوقات این علائم به علل ژنتیکی است، اما روش هایی امروزه به وجود آمده که می توان به خوبی و بدون هرگونه خطر و عوارضی جوانی پوست را بازگرداند و از پوستی شاداب و بدون مشکلی نهایت لذت را برد.

مزایای کروبکسی تراپی برای پوست چیست؟

این روش کابردهای مختلفی دارد که در بخش بعدی به آن ها خواهیم پرداخت، اما در زیر فوایدی  و اثراتی که کروبکسی تراپی برای پوست دارد توضیح داده خواهد شد:

  • افزایش گردن خون در پوست
  • افزایش خاصیت ارتجاعی و کششی پوست
  • رونش شدن پوست
  • رفع تیرگی ها و لکه های پوستی
  • خاصیت جوانسازی داشته و منجربه افزایش طراوت و شادابی پوست می شود.
روشن کردن کشاله ران با کروبوکسی

سفید کردن واژن با کربوکسی در تهران

تفاوت کروبکسی تراپی و مزوتراپی

روش کربوکس تراپی بسیار مشابه با مزوتراپی است، اما تفاوت ای دو روش در این است که در کربوکسی تراپی از گازی  استافده می وشد که در بدن وجود دارد و برای تزریق از سوزن بسیار نازک استافده شده که کاملا بدون هر گونه درد و عارضه ای است و بسته به میزان مشکل، زمان و تعداد جلسات درمانی متفاوت است.

زمان جلسات کربوکسی تراپی چه قدر است؟

همانطور که قبلا گفته شد، زمان انجام کارهای درمانی و زیبایی با  کربوکسی تراپی و تعداد جلسات آن متغیر است که باتوجه به نوع مشکل پوست تعیین می شود، اما به طور متوسط زمان جلسات برای درمان 20 تا 30 دقیقه زمان می برد.

نحوه انجام کربوکسی تراپی

  • پس از انجام مشاوره کامل توسط پزشک و بررسی نواحی مشکل دار پوست و درخواست بیمار، قبل از شروع جلسات کروبکسی تراپی مناطق مورد نظر که قرار است تحت درمان قرار بگیرد ضدعفونی و بی حسی موضعی انجام شده  و در این نواحی از جمله در واژن و کشاله ران، علامت گذاری شده و ضدعفوی می شودند تا برای کربوکسی تراپی آماده شوند.
  • سپس با استفاده از یک سوزن بسیار نازک و مناسب، کربن سبک به مقدار لازم و اندک به زیر پوست تزریق می شود.
  • پس از گذشت چند ثانیه، گاز داخل خون پخش شده و بافت و ضخامت پوست افزایش داده و رسوبات چربی هم از بین برده که در نهایت جریان خون افزایش یافته و اکسیژن رسانی بهتری به سلول ها انجام می گیرد.
  • سپس گاز به سرعت فروکشی کرده و طی گذشت زمان بسیار کوتاه سریعا از بدن دفع می شود، به طوری که بیمار پس از پایان جلسه می تواند به فعالیت عادی خود بازگردد.
کربوکسی تراپی طی چند جلسه جداگانه در ماه به منظور تازه کردن پوست انجام می شود که در نهایت منجربه جوانسازی، روشن شدن و براق شدن نواحی پوست از جمله سفید شدن واژن و کشاله ران می شود.

انتظارات بعد از انجام کروبکسی تراپی

لزوم انجام مشاوره قبل از انجام هر نوع خدمات زیبایی و درمانی در آن است که بیمار انتظارات واقع بینانه و درستی از نتیجه کار داشته باشد، زمانی که بیمار برای انجام کروبکسی تراپی به پزشک مراجعه می کند، تعداد جلسات و زمان انجام جلسات و درباره نتیجه کربوکسی تراپی توضیح داده می شود که می تواند گفت کربوکسی تراپی یکی از روش های بسیار محبوب و با نتایج عالی در روند روشن کردن کشاله ران و واژن است.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر فروغی فر