دکتر طاهره فروغی فر » جراحی زیبایی واژن » بهترین دکتر جراحی زیبایی زنان در تهران

بهترین دکتر جراحی زیبایی زنان در تهران

توجه به زیبایی یکی از احتیاجات انسان می باشد. این موضوع در بانوان بیشتر است و نیاز به دکتر جراحی زیبایی زنان بیشتر احساس می شود. این توجه به زیبایی در تمام اندام بانوان امروزه اهمیت پیدا کرده است. این موضوع تنها محدود به صورت نمی شود و با توجه به تکنیک ها و روش های جدید اندام تناسلی بانوان را نیز شامل می شود.

دلایل نیاز بانوان به  دکتر جراحی زیبایی زنان در تهران

فهرست مطالب

در ابتدا باید بدانید که دکتر جراحی زیبایی زنان با متخصص گوش و حلق و بینی که برای جراحی بینی و صورت می باشد متفاوت است. در واقع این پزشک، پزشک متخصص زنان و زایمان و متخصص زیبایی اندام تناسلی بانوان می باشد. در این بخش به مواردی که بانوان نیاز به جراحی زیبایی در این اندام پیدا می کنند اشاره خواهیم کرد:

 

 1. نداشتن رابطه جنسی طبیعی: منظور از رابطه جنسی طبیعی داشتن مقاربت بدون درد و مشکل می باشد. در برخی مواقع به دلیل شکل غیر طبیعی و یا حالت آناتومیکی اندام تناسلی بانوان این مقاربت همراه با درد می باشد.
 2. عدم رضایت از شکل و ظاهر اندام تناسلی: دکتر عمل زیبایی واژن قادر است تا با اندیکاسیون های خاص جراحی و غیرجراحی شکل و ظاهر اندام تناسلی بانوان را ترمیم نماید. این ترمیم هم می تواند به دلیل عدم تقارن و شکل اندام باشد. همچنین ممکن است به دلیل بوی بد این اندام به دلیل بد شکلی لایه ها این ترمیم صورت پذیرد.
 3. قرینه نبودن واژن: در برخی اندام های تناسلی زنانه عدم قرینگی مشاهده می شود. این عدم قرینگی یکی از مهمترین موارد مراجعه بانوان به دکتر جراحی زیبایی زنان می باشد.
 4. عدم لذت کافی هنگام مراقبت: در برخی مواقع به دلیل وجود پوست اضافی در ناحیه کلیتوریس این قسمت تحریک نمی شود. در این صورت فرد از رابطه جنسی لذت کافی را نخواهد برد. روش های نوین ترمیم این اندام به راحتی این مشکل را حل می کند.
 5. ایجاد درد در هنگام انجام فعالیت و ورزش: در برخی بانوان شکل خاص اندام زنانه ممکن است باعث ایجاد درد در زمان انجام ورزش هایی مانند: پیاده روی، دوچرخه سواری و غیره شود که با روش های مذکور این موارد نیز قابل حل می باشد.
 6. ایجاد مشکل در هنگام پوشیدن لباس های خاص: دکتر عمل زیبایی واژن  قادر است تا با ترمیم اندام تناسلی زنانه به فرد امکان پوشیدن راحت انواع لباس های زنانه را بدون هیچ مشکلی بدهد.

 

دکتر-طاهره-فروغی-فر

انواع جراحی زیبایی زنان در تهران

جراحی زیبایی زنان به دو بخش جراحی زیبایی داخلی و خارجی تقسیم بندی می شود. با تمامی پیشرفت ها در زمینه پزشکی تکنیک های متعددی در جراحی زیبایی زنان صورت می گیرد و جراحی های زیبایی زنان انواع مختلفی دارد؛ که عبارت است از:

 • زیبایی واژن با لیزر
  جراح زیبایی زنان با استفاده از دستگاه های لیزر مختلف، اعمال زیبایی ناحیه تناسلی را با کمترین میزان تهاجم انجام میدهد.
 • زیبایی واژن با آر اف
  آر اف نیز یکی از دستگاه هایی است که برای جراحی زیبایی ناحیه تناسلی کاربرد دارد.
 • تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر
 • لابیاپلاستی
  لابیا پلاستی عمل پر طرفدار بین بانوان است که برای رفع بزرگی لابیاها انجام می شود و می تواند دلایل درمانی و زیبایی داشته باشد
 • تنگ کردن دهانه واژن
  تنگ کردن دهانه واژن یا پرینورافی عملی است که برای تنگ کردن دهانه واٰن که ممکن  است به دلایل مختلفی ایجاد شده باشد و لذت رابطه جنسی را کم کند، انجام می شود.
 • جراحی کلیتوریس
 • تزریق چربی به واژن
 • تزریق ژل به واژن
 • زیبایی واژن با نخ

 

بهترین-دکتر-جراحی-زیبایی-زنان-در-تهران

 

 

روتین ترین روش های جراحی که توسط دکتر جراحی زیبایی زنان انجام می پذیرد

 1. لابیا پلاستی: یکی از روتین ترین مواردی می باشد که توسط دکتر جراحی زیبایی زنان انجام می پذیرد. این مورد از پر درخواست ترین موارد می باشد. این عمل ترمیمی می تواند به صورت تهاجمی و غیرتهاجمی انجام شود.  ترمیم لبه های واژن، منظم کردن لایه های آن و قرینه کردن و بهتر کردن شکل ظاهری واژن از اهداف انجام این عمل می باشد.
 2. بازگرداندن واژن به حالت اولیه: در اصطلاح به این روش که توسط دکتر جراحی زیبایی زنان انجام می شود تنگ کردن واژن می گویند. این مورد ممکن است به دلیل افزایش سن، عوارض بعد از زایمان طبیعی و غیره رخ دهد. در این حالت عدم رضایت پارتنر از رابطه جنسی ممکن است ایجاد شود که با این روش مرتفع خواهد شد.
 3. تزریق ژل: این روش یکی از جدیدترین و کاربردی ترین اندیکاسیون های ترمیمی است که توسط دکتر جراحی زیبایی زنان انجام می پذیرد. در واقع این روش را می توان زیر شاخه یا روشی از لابیا پلاستی نیز در نظر گرفت. این روش کمتر تهاجمی می باشد. نتایج به دست آمده در این روش رضایت بخش بوده و اخیرا به یکی از روش های ترمیم اندام تناسلی زنانه پر طرفدار تبدیل شده است.

 

بهترین دکتر جراحی زیبایی زنان در تهران کدام مرکز می باشد؟

انتخاب درست جراح زیبایی برای زنان در تهران بسیار مهم است زیرا  مراجعه به مراکز غیر معتبر برای  انجام این عمل  حساس خسارت جبران ناپذیر را به همراه خواهد  داشت.با انتخاب یک دکتر جراحی زیبایی  زنان با تجربه و مهارت، میتوانید اطمینان داشته باشید که بهترین نتایج زیبایی را خواهید داشت. اما قبل از اینکه تصمیم نهایی بگیرید، بهتر است تحقیقات لازم را انجام داده و با چندین جراح مشورت کنید تا بتوانید بهترین جراح زیبایی برای خودتان را پیدا کنید. برای این منظور، میتوانید از نظرات و تجربیات دیگران، مانند بازخوردهای مشتریان پیشین و نظرات متخصصان در این زمینه استفاده کنید.

 

دکتر-جراحی-زیبایی-زنان

 

وجه تمایز خانم دکتر طاهره فروغی فر با سایر  دکتر جراحی زیبایی زنان در تهران

در این بخش به مواردی اشاره خواهیم کرد که شما را مجاب به مراجعه به این مرکز درمانی پیشرفته خواهد کرد:

 1. اولین و مهمترین مورد سطح تحصیلات ایشان می باشد. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی زنان و زایمان بوده که نشان دهنده تجربه و مهارت خانم دکتر طاهره فروغی فر می باشد.
 2. مورد بعدی که مراجعین باید در انتخاب دکتر جراحی زیبایی زنان در نظر بگیرند به روز بودن مرکز درمانی می باشد: این مرکز با دارا بودن جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا از این نظر به مراجعین محترم اطمینان خاطر خواهد داد.
 3. مهارت پزشک معالج: مهارت و داشتن تجربه جدا از مدرک تحصیلی می باشد. خانم دکتر طاهره فروغی فر علاوه بر داشتن مدرک مرتب و عالی مدرس دانشگاه تهران می باشد. رزومه ایشان و داشتن مهارت در تمام روش های قدیمی و به روز به شما این اطمینان را خواهد داد که بدون هیچ نگرانی رفع مشکلات خود را به ایشان بسپارید.
 4. هزینه: این مورد در خصوص دکتر جراحی زیبایی زنان و تمام موارد زندگی امروزه مطرح است. زیرا که وضعیت اقتصادی به شکلی است که همه افراد جامعه این موضوع را مد نظر قرار می دهند. هزینه های این مرکز در مقایسه با امکانات و تخصصی که در اختیار مراجعین قرار می دهد کاملا رقابتی و منصفانه می باشد.
 5. با توجه به مهارت پزشک معالج در این مرکز انواع روش های ترمیمی بدون محدودیت قابل انجام می باشد.

 

این مطالب نیز ممکن است برای شما مفید باشد

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر فروغی فر